Stowarzyszenie

Forty twierdzy Modlin

W mroźny, sobotni poranek 18.11.2017 Tradytorzy w odświeżonym składzie ruszyli, aby na nowo odkrywać to, co zapomniane. Tym razem nogi zaniosły nas do Kampinoskiego Parku Narodowego, a bliżej do wsi Cybulice Małe, gdzie wśród zarośli oraz wielu wzniesień i wydm, znajdują się pozostałości po dawnym forcie nr VII, który wchodził w skład Twierdzy Modlin. Powstanie Fortu Cybulice, datowane jest na lata osiemdziesiąte, XIX wieku. O dziwo, carskie fortyfikacje są nadal całkiem zachowane.

VI Rajd "Brwileńska Ostoja" - dziękujemy

VI Rajd Brwileńska Ostoja

07.10.2017 - Rajd do miejsc Narodowej Pamięci odbył się po raz szósty — w nieco zmienionej formule, z niezmiennym od lat zaangażowaniem współorganizatorów, ale przede wszystkim uczestników. Nowością, którą wprowadziliśmy, aby rywalizacja stała się bardziej żywiołowa, były rozmieszczone na szlaku rajdu przystanki z zadaniami dla uczestników.

VI Rajd Do Miejsc Pamięci "Brwileńska Ostoja"

VI Rajd Do Miejsc Pamięci "Brwileńska Ostoja"

Przez jesienny las, pomaszerujemy szlakiem Miejsc Narodowej Pamięci w sobotę 07.10.2017. Zapraszamy młodszych i starszych, stałych bywalców, jak i tych, którzy jeszcze nie mieli okazji zapoznać się z przyrodą brwileńskiej ostoi, zorganizowane grupy szkolne, rodziny, samotnych piechurów.

Spacer po Dobrzyńskim Pojezierzu

W niedzielę 30.07.2017 wyruszamy na spacer wśród jezior Pojezierza Dobrzyńskigo.

Mroźny spacer

11 lutego 2017, mimo mroźnego poranka, który niektórych niepotrzebnie przestraszył, udało się połączyć siły Klubu Turystyki Rowerowej VELO z Sierpca, płockiego koła PTTK oraz TRADYTORA, reprezentowanego nielicznie przez HETMANA, Anię i mnie.

Strony