List w butelce- podsumowanie projektu

Pamiętacie śmiałka, który wyruszył kajakiem z Krakowa do Gdańska????

W śnieżyce i w deszcz, w wichurę i słońce, wiosłował przez 9 dni, aby po drodze zbierać listy i przesłania do butelki, którą na zakończenie podróży wrzucił do Bałtyku. Tym śmiałkiem był niezłomny Artur Michalski, który promując niezwykle szlachetną akcję- wyprawę dla ludzi niepełnosprawnych ,,W poszukiwaniu MOCY” , przepłynął 1000 (!!!) kilometrów królową polskich rzek- Wisłą.

Nasz kajakarz nie krył zaskoczenia oraz wzruszenia. Podróż Artura śledziły i relacjonowały największe stacje telewizyjne oraz gazety, dzięki którym byliśmy na bieżąco. Dopingowaliśmy go i byliśmy pewni, że się uda. Dziś, po ponad pół roku, od tamtego wydarzenia, Artur z wielkim sentymentem wspomina nasz płocki etap. W rozmowach często powtarza, że nigdzie nie otrzymał tyle wsparcia co u nas, w Płocku i że na pewno jeszcze do nas wróci.Nasze miasto leżało na trasie podróży Artura. Dzięki inicjatywie mieszkańców naszego grodu, powstał spontaniczny projekt, który miał na celu promocję akcji oraz idei, z którą płynął podróżnik. Nasz, płocki etap nazwaliśmy ,,Płock – miasto pełne MOCY” . W poniedziałkowy poranek, do Restauracji Tawerna, przybyła niezliczona rzesza płocczan ze swoimi listami.

Szanowni Państwo, 
mam przyjemność zaprosić Was, na spotkanie z podróżnikiem, sportowcem Arturem Michalskim, który 15 listopada 2013 roku, o godzinie 17.00, w Restauracji Tawerna ul. Rybaki 1, podsumuje swój projekt oraz opowie nam, zarówno o samej wyprawie ,,W poszukiwaniu MOCY”, jak i swoich planach na przyszłość. 
Wśród uczestników zostanie rozlosowana pamiątkowa koszulka polskich parakajakarzy.

Serdecznie zapraszamy!!!

Stowarzyszenie TRADYTOR oraz Restauracja TAWERNA